• MODERNÍ VYBAVENÍ
  • ZKUŠENÍ LÉKAŘI

O nás

  • DOBRÁ DOSTUPNOST
  • DŮVĚŘUJTE NÁM

Jsme klinické pracoviště s týmem vysoce erudovaných lékařů a zdravotníků, kteří u nás mohou v přátelském prostředí uplatnit své odborné znalosti a zkušenosti. Náš společný cíl je přitom jediný, zajistit maximální možnou spokojenost vás – našich klientů.

Jsme tu pro to, abychom vám poskytli tu nejlepší dostupnou péči a nejkvalitnější možné ošetření. Proto využíváme moderní lékařské postupy a pracujeme s nejmodernější zdravotnickou technikou.

Činíme tak pro vaši plnou spokojenost a s vědomím, že naše práce bude jen tehdy smysluplná, pokud bude naplněna rovnice SPOKOJENÝ KLIENT = TEN NEJLEPŠÍ KLIENT. Tato skutečnost je pro nás tou největší motivací v našem společném úsilí.

Vermione Clinic neplní pouze přání v oblasti estetické medicíny. Ke každému klientovi totiž přistupujeme zcela individuálně, a proto nás zajímá i váš celkový zdravotní stav.

Jen tak totiž můžeme zaručit komplexní řešení a zvolit odpovídající terapeutické postupy. To vše při péči a upřímném zájmu našeho zkušeného personálu.

Samozřejmostí je i odborné poradenství v oblasti dermatologie, estetiky, výživy a celkového životního stylu. Neumíme zázraky, ale zaručujeme zodpovědný, individuální přístup na špičkové úrovni.

  

 

Proč Vermione Clinic ?

 

Protože vlastní profesionální medicínské pracoviště je dalším krokem v naplňování naší vize stát se nepostradatelným a vyhledávaným partnerem v poskytování odborné pomoci a péče o vaše tělo, kůži, pokožku, ale i o duševní zdraví.

České krémy VERMIONE jsou na trhu již desátým rokem. Za tu dobu si získaly vysoké renomé u odborné i laické veřejnosti a staly se nepostradatelným a účinným pomocníkem při léčbě a ošetřování pokožky se závažným poškozením. Naše řada funkční kosmetiky s unikátní recepturou byla vyvinuta ve spolupráci s předními kapacitami přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a je chráněna celosvětovým patentem. Její jedinečnost spočívá ve způsobu stabilizování tělních enzymů urychlujících hojení do konzistence krému. Tento fakt potvrdila i studie, jíž byla prokázána možnost organické náhrady kortikoidů a antibiotik. Můžeme s radostí konstatovat, že díky této unikátní české receptuře se krémy VERMIONE staly vyhledávaným a účinným partnerem při léčbě závažných poškození kůže a pleti i v zahraničí.

Abychom dosáhli těch nejlepších terapeutických výsledků, poskytujeme v rámci individuální péče našim pacientům i odborné léčebné poradenství. Během čtyř let jsme vybudovali obchodní síť téměř tří set profesionálních prodejních a konzultačních pracovišť po celé České republice – tak zvaných VERMIONE prodejních míst. Právě tento úspěch nás inspiroval k rozhodnutí realizovat plán na zřízení odborného zdravotnického zařízení, kde se naši lékaři a odborní zdravotničtí pracovníci budou moci zcela individuálně pacientům věnovat. Vznikla tak VERMIONE CLINIC. Zde jsme schopni našim klientům poskytnout nejen odbornou konzultaci a péči v oblasti kožních onemocnění, ale také nabídnout mnoho dalších procedur, které jsou v estetice, kráse a celkovém životním stylu stále více žádané a vyhledávané.

Personál, který o vás bude pečovat

Jsme klinika, která je však hlavně složená z kolektivu zkušených zdravotníků, kteří se své odborné znalosti a zkušenosti snaží uplatňovat v přátelské atmosféře s cílem, aby každému, kdo k nám přichází, byla věnována ta nejlepší péče a nejkvalitnější ošetření v rámci naších možností, a to pro plnou spokojenost vás – našich klientů.
«Vermione»
co pro nás znamená
Vlídnost
Empatie
Radost z práce a spokojenosti klientů
Morálka, vždy solidní jednání
Inspirace, každý klient je další inspirací pro zkvalitňování naší práce
Otevřenost a přímé jednání
Neformálnost v komunikaci s klienty, osobní přístup
Entuziasmus