• MODERNÍ VYBAVENÍ
  • ZKUŠENÍ LÉKAŘI

O nás

  • DOBRÁ DOSTUPNOST
  • DŮVĚŘUJTE NÁM

Jsme nová klinika, která je však hlavně složená z kolektivu zkušených zdravotníků, kteří se své odborné znalosti a zkušenosti snaží uplatňovat v přátelské atmosféře s cílem, aby každému, kdo k nám přichází, byla věnována ta nejlepší péče a nejkvalitnější ošetření v rámci naších možností, a to pro plnou spokojenost vás – našich klientů.

Je pro nás tím největším přáním, aby každý klient, který od nás bude odcházet, byl spokojen s výsledkem naší péče, protože jen tak naše práce bude smysluplná a bude pro nás další motivací. Spokojený klient = ten nejlepší klient.

  

Naše klinika neplní «jen» estetické potřeby svých klientů, ale zajímá nás jednotlivě každý z vás, tzn. i rovněž zdravotní stránka, která je pro nás taktéž důležitá, což vychází ze samotné prvotní myšlenky založit odbornou kliniku, kde lidé bez rozdílů mohou nalézt opravdový zájem, skutečnou péči zkušeného personálu, ať už se jedná o řešení estetického rázu, či toho zdravotního.

Neslibujeme zázraky, které neumíme, ale zaručujeme opravdu zodpovědný a odborný přístup v příjemném prostředí naší kliniky. Na naší klinice vám nabízíme ošetření pouze zkušenostmi prověřenými, moderními a certifikovanými lékařskými přístroji, a tudíž vám zajistíme tu nejkvalitnější péči a poradenství v oblasti dermatologie, estetiky i výživy a celkově zdravého životního stylu.

 

Proč Vermione Clinic ?

 

Protože vlastní profesionální medicínské pracoviště je přirozeným a dalším krokem v naší cestě poskytování odborné pomoci a péče o vaše tělo, kůži, pokožku, ale i duševní zdraví.

Světově unikátní patentem chráněná receptura českých krémů Vermione je na trhu již desátým rokem. Tato řada funkční kosmetiky na kožní problémy byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědeckými kapacitami na přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, docenty a špičkovými lékaři. Její jedinečnost a unikátnost spočívá ve stabilizování tělních enzymů urychlujících hojení do konzistence krému. Tato stabilizace nás dovedla až ke studii, kterou byla zjištěna přírodní náhrada kortikoidů a antibiotik. Receptura a účinnost dodnes nedává spát předním farmaceutickým společnostem. Celou řadou produktů Vermione je tedy možné ošetřovat pleť a pokožku se závažným kožním onemocněním. Díky této receptuře a unikátnosti jsou krémy Vermione nejen na českém trhu stále více vyhledávaným sortimentem v kosmetickém, farmaceutickém a lékařském průmyslu.

Naším individuálním přístupem poskytujeme pacientům odbornou lékařskou poradnu pro správnost aplikace, tak aby bylo dosaženo nejlepších a viditelných výsledků. Díky této péči a profesionalitě jsme během 4 let vybudovali obchodní síť, která dnes sčítá okolo 300 prodejních míst po celé České republice a to vždy s proškoleným, či lékařským personálem.

Zkušenosti a odezvy pacientů na účinnost krémů nás dovedli k myšlence otevřít vlastní pracoviště. Z tohoto důvodu byla v letošním roce otevřena Vermione klinika ,,Vermione Clinic“ kde jsme schopni našim pacientům poskytnout nejen odbornou konzultaci a péči v oblasti kožních onemocnění a tím spojené aplikace krémů Vermione, ale také mnoho dalších procedur, které jsou v oblasti estetiky, krásy a životního stylu v dnešní době stále více žádané a vyhledávané.

Personál, který o vás bude pečovat

Jsme nová klinika, která je však hlavně složená z kolektivu zkušených zdravotníků, kteří se své odborné znalosti a zkušenosti snaží uplatňovat v přátelské atmosféře s cílem, aby každému, kdo k nám přichází, byla věnována ta nejlepší péče a nejkvalitnější ošetření v rámci naších možností, a to pro plnou spokojenost vás – našich klientů.
«Vermione»
co pro nás znamená
Vlídnost a slušné chování
Empatie ke každému
Radost z práce a spokojenosti klientů
Morálnost, vždy solidní jednání
Inspirace, každý klient je další inspirací pro zkvalitňování naší práce
Otevřenost a přímé jednání
Neformálnost v komunikaci s klienty, osobní přístup
Entuziasmus k naší práci